26 05 2017

AlcoholicA, czyli świeży powiew Metalliki na koncercie w Grodzisku już dziś!

26.05.2017, godz.: 13:06
AlcoholicA, czyli świeży powiew Metalliki na koncercie w Grodzisku już dziś!
fot. Facebook AlcoholicA

Powoli zapełnia się lista wiosenno-letnich koncertów charytatywnych na rzecz grodziskich bezdomniaków – Dog Rock. Już wcześniej informowaliśmy, że 24 czerwca w Grodzisku zagra zespół Kabanos.Już dziś natomiast koncert da utalentowana formacja AlcoholicA, inspirująca się zespołem Metallica.

Koncerty charytatywne dla grodziskich bezdomniaków na stałe wpisały się w kalendarz grodziskich wydarzeń kulturalnych. W ubiegłym sezonie imprezy pod hasłem: Dog Rock odbywały się regularnie przez całą wiosnę i lato. Praktycznie w każdy weekend występami wypełnione były zarówno sobota, jak i niedziela, a często także piątki. W tym roku ma być podobnie.

Koncertowy kalendarz powoli się zapełnia, choć ze względu na negocjacje organizatorzy nie podają jeszcze wszystkich szczegółów. Potwierdzili jednak majowy występ zespołu AlcoholicA. Formacja powstała 2004 roku z myślą o graniu tylko i wyłącznie muzyki zespołu Metallica. Nazwa zespołu została wybrana nie przypadkowo – przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności.  W 2017 roku ukaże się pierwsza autorska płyta polskiego zespołu.

Grodziski koncert muzyków w plenerze odbędzie się 26 maja o godz. 19.00 na terenie pubu Studnia. Cena biletu to 20 zł, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz bezdomnych podopiecznych Straży Zwierząt Powiatu Grodziskiego.

Patronem medialnym cyklu Dog Rock jest portal GrodziskNews.pl

Tymczasem na zachętę posłuchajcie kawałka Alcoholiki.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi