19 03 2018

Aktywny weekend dla młodych grodziszczan. Zapisz swoje dziecko do wyścigów na rolkach

19.03.2018, godz.: 17:03
Aktywny weekend dla młodych grodziszczan. Zapisz swoje dziecko do wyścigów na rolkach

Choć dla młodych łyżwiarzy szybkich grodziskiej Sparty sezon na lodzie dobiegł końca, to wcale nie przestaną jeździć. Panczeny zamienią na rolki i wrotki. W Grodzisku obywać się będą regularnie zawody na rolkach dla dzieci i młodzieży – zarówno dla obecnych zawodników, jak i osób, które chciałyby do klubu dołączyć.

„Łowieniu” talentów i zachęceniu młodych ludzi do aktywności fizycznej ma służyć druga edycja „Wielkanocnych wyścigów na rolkach”. Impreza odbędzie się w grodziskiej hali sportowej (ul. Westfala 3a) już w tę niedzielę, 25 marca.

Wszyscy młodzi adepci wyścigów na rolkach będą mile widziani. Rywalizacja toczyć się będzie zarówno na torze z przeszkodami (tu konieczne rolki krótkie), jak i w wyścigach sprinterskich (rolki dowolne)

– W zawodach mogą uczestniczyć osoby, które posiadają pisemną zgodę rodziców. Każdy uczestnik zawodów musi mieć kask ochronny na głowę, zaleca się również używanie ochraniaczy. Proszę rodziców o zapisanie zainteresowanych dzieci e-mailem slaw_chmura@wp.pl do 23 marca do godz. 18.00. Zachęca Sławomir Chmura, niegdyś łyżwiarz szybki, olimpijczyk, a obecnie trener w UKS Sparcie Grodzisk Mazowiecki.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi