05 02 2019

Aktywni seniorzy w Podkowie. Korzystaj z bezpłatnych zajęć

05.02.2019, godz.: 17:32
Aktywni seniorzy w Podkowie. Korzystaj z bezpłatnych zajęć
fot. Mat. organizatora

Podkowa Leśna realizuje projekt „Aktywny senior”. W jego ramach mieszkańcy, którzy mają 50 i więcej lat mogą skorzystać z trzech rodzajów aktywności fizycznej.

Pierwszą są zajęcia ruchowe na basenie. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu (w terminie uzgodnionym z grupą docelową). Zaplanowano podział 40 osób na dwie 20-to osobowe grupy.Drugą propozycję stanowią zajęcia gimnastyczne w sali Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Jana Pawła II 20.

– Godzinne zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu przez 32 tygodnie (rok szkolny z wyłączeniem: wakacji, ferii, świąt itp.). Dokładny termin prowadzenia zajęć (dzień tygodnia, godzina) zostanie uzgodniony z instruktorem oraz grupą docelową (20 osób). W ramach zajęć wykonywane będą ćwiczenia na bazie pilatesu dla osób starszych. W szczególności będą to ćwiczenia rozciągające, wzmacniające mięśnie układu ruchu oraz rehabilitacyjne – mówią organizatorzy.

Trzecia opcja to nordic walking. Zajęcia prowadzone będą na terenach rekreacyjnych Miasta. Godzinne zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu przez 32 tygodnie (rok szkolny z wyłączeniem: wakacji, ferii, świąt itp.). Grupa zajęciowa będzie liczyć 20 osób.

W rekrutacji decyduje kolejność zgłoszeń, a zapisy prowadzi Artur Niedziński, nr tel. 513 796 887

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi