24 05 2019

Akt wandalizmu na kościelnym murze [AKTUALIZACJA]

24.05.2019, godz.: 16:53
Akt wandalizmu na kościelnym murze [AKTUALIZACJA]
Fot. GrodziskNews.pl

Na murze kościoła św. Anny w Grodzisku ktoś namalował napis „pedofile”. Zdaniem niektórych czytelników, graffiti to „efekt” premiery filmu Tomasza Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu”.

Ten akt wandalizmu zgłosili nam czytelnicy. – Na murze kościoła św. Anny, tuż przy bramie, ale tak żeby było widać go z ulicy, ktoś namalował napis „pedofile”. To dewastacja zabytkowego muru. Doszło do niej chyba dziś, bo jak jechałem rano do pracy to go nie zauważyłem, a jest spory i przykuwa uwagę – poinformował jeden z czytelników. – Myślę, że może to być pokłosie premiery filmu „Tylko nie mów nikomu” – dodaje.

Czekamy na komentarz policji w tej sprawie.

AKTUALIZACJA GODZ. 18.00

Graffiti na murze zostało zamalowane. Policjanci nie mieli zgłoszenia w tej sprawie.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi