03 11 2017

Akcja „Znicz” zakończona. Grodziska policja: „Było bezpiecznie”

03.11.2017, godz.: 11:11
Akcja „Znicz” zakończona. Grodziska policja: „Było bezpiecznie”
Fot. GrodziskNews.pl

Policjanci z grodziskiej komendy podsumowali działania akcji „Znicz” prowadzonej podczas ostatnich siedmiu dni. Funkcjonariusze informują, że na drogach naszego powiatu nie doszło do żadnego wypadku drogowego.

Akcja „Znicz” rozpoczęła się już 27 października i trwała do 2 listopada włącznie. Funkcjonariusze prowadzili wzmożone kontrole na drogach, sporo radiowozów i funkcjonariuszy można było zaobserwować w rejonie cmentarzy. Najbardziej widoczni policjanci byi 1 listopada, m.in. przy „starym cmentarzu” przy ul. Montwiłła w Grodzisku mundurowi pomagali pieszym przechodzić przez jezdnię wstrzymując ruch, czy czuwali nad tym jak i gdzie kierowcy zostawiali swoje auta.

Jednak w ciągu ostatnich siedmiu dni przeprowadzili też wiele kontroli trzeźwości kierowców. Podczas nich zatrzymali osiem osób, które prowadziły swoje pojazdy w stanie nietrzeźwości.

Na szczęście w ciągu ostatniego tygodnia na terenie naszego powiatu nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Policjanci odnotowali 41 kolizji. – Mimo dużego natężenia ruchu, na głównych ciągach komunikacyjnych oraz w rejonie cmentarzy nie odnotowano żadnych poważnych zdarzeń drogowych. Było bezpiecznie – opisują ostatnie dni grodziscy policjanci.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi