13 03 2018

Akcja straży w Międzyborowie. Zażegnali niebezpieczeństwo wybuchu

13.03.2018, godz.: 17:31
Akcja straży w Międzyborowie. Zażegnali niebezpieczeństwo wybuchu
fot. Facebook OSP Międzyborów

Trzy zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie gazowe – wszystkie te służby brały udział w akcji mającej na celu zażegnanie niebezpieczeństwa wybuchu gazu w jednym z budynków w Międzyborowie. Choć początkowo sytuacja wyglądała groźnie, obecnie jest już opanowana.

O to, co konkretnie się wydarzyło pytamy strażaków. – Około godz. 16.20 otrzymaliśmy przekserowane zgłoszenie z Państwowej Straży Pożarnej w Żyrardowie, że w jednym z budynków Międzyborowie ktoś odkręcił zawór gazowy i ten ulatnia się na zewnątrz. Ze względów bezpieczeństwa pracownicy pogotowia gazowego wezwali straż, by wejść do środka i upewnić się, że można bezpieczni prowadzić w budynku działania zmierzające do odcięcia gazu – opisuje sytuację dyżurny stanowiska kierowania w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– Budynek był pustostanem. Nikomu nic się nie stało. Gaz został bezpiecznie odcięty a nasze dalsze działania skoncentrowały się na przewietrzeniu obiektu – dodaje dyżurny.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi