09 11 2018

Akcja służb ratunkowych na Sadowej. Znaleziono ciało 59-latka

09.11.2018, godz.: 11:51
Akcja służb ratunkowych na Sadowej. Znaleziono ciało 59-latka
Fot. GrodziskNews.pl

W czwartek późnym wieczorem w jednym z mieszkań na ul. Sadowej w Grodzisku znaleziono ciało 59-letniego mężczyzny.

O akcji służb ratunkowych na ul. Sadowej poinformowali nas czytelnicy. – Coś się działo na Sadowej w Grodzisku. Na miejscu były straż pożarna i karetka – napisała Anna.

Strażacy wyjaśniają. – Przed godz. 22.00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ul. Sadowej jest problem z dostaniem się do jednego z mieszkań. Otworzyliśmy drzwi i zastaliśmy w środku mieszkańca, który nie dawał oznak życia. Natychmiast przystąpiliśmy do resuscytacji, którą później kontynuowali ratownicy medyczni. Niestety nie udało się uratować 59-latka – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Czy znane są przyczyny śmierci? – Ciało zostało przewiezione do prosektorium i niebawem będzie wiadomo co było przyczyną zgonu. Natomiast nie mamy podejrzeń, aby w śmierć 59-latka zamieszane były osoby trzecie – podaje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy grodziskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi