16 05 2017

7 medali Mistrzostw Polski dla Sparty

16.05.2017, godz.: 13:21
7 medali Mistrzostw Polski dla Sparty
Fot. UKS Sparta Grodzisk Maz.

Wrotkarki UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki zdobyły aż siedem medali Torowych Mistrzostw Polski w Tomaszowie Lubelskim. Tytuł mistrzowski zdobyła Marta Dobrowolska.

W miniony weekend do Tomaszowa zjechało około 300 zawodników i zawodniczek przygotowanych do walki o najwyższe cele. Niestety pogoda zmusiła organizatorów do skorygowania programu zawodów i piątkowe starty zostały odwołane. Jednak co się odwlecze…

Do Tomaszowa pojechali także wrotkarze i wrotkarki prowadzeni przez Sławomira Chmurę z grodziskiej Sparty i wypadli znakomicie. W kadetkach dwa złote medale (w sztafecie wspólnie z Marią Dobosz i Amelią Steć) i srebro indywidualne zdobyła Marta Dobrowolska. Indywidualnie Maria Dobosz wywalczyła srebro na 500m i brąz w wyścigu na eliminacje, a Amelia Steć w wyścigu młodziczek na 500 m zdobyła brąz.

Ponadto w zawodach udział brali także Barbara Smolińska(8. miejsce na 300 m), Mateusz Godlewski (10. miejsce na 500 m), Szymon Barczyński (11. miejsce na 500 m), Patrycja Lewandowska (8. miejsce na 300 m), Ewelina Kozerska (12. miejsce na 5000 m eliminacje), Marta Dobosz (14. miejsce na 300 m).

Wyniki wszystkich biegów można sprawdzić tutaj.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi