16

05 2017

7 medali Mistrzostw Polski dla Sparty

7 medali Mistrzostw Polski dla Sparty - Grodzisk News

W miniony weekend do Tomaszowa zjechało około 300 zawodników i zawodniczek przygotowanych do walki o najwyższe cele. Niestety pogoda zmusiła organizatorów do skorygowania programu zawodów i piątkowe starty zostały odwołane. Jednak co się odwlecze...

Do Tomaszowa pojechali także wrotkarze i wrotkarki prowadzeni przez Sławomira Chmurę z grodziskiej Sparty i wypadli znakomicie. W kadetkach dwa złote medale (w sztafecie wspólnie z Marią Dobosz i Amelią Steć) i srebro indywidualne zdobyła Marta Dobrowolska. Indywidualnie Maria Dobosz wywalczyła srebro na 500m i brąz w wyścigu na eliminacje, a Amelia Steć w wyścigu młodziczek na 500 m zdobyła brąz.

Ponadto w zawodach udział brali także Barbara Smolińska(8. miejsce na 300 m), Mateusz Godlewski (10. miejsce na 500 m), Szymon Barczyński (11. miejsce na 500 m), Patrycja Lewandowska (8. miejsce na 300 m), Ewelina Kozerska (12. miejsce na 5000 m eliminacje), Marta Dobosz (14. miejsce na 300 m).

Wyniki wszystkich biegów można sprawdzić tutaj.