28 09 2018

45-latek zatrzymany za rozbój

28.09.2018, godz.: 13:49
45-latek zatrzymany za rozbój
fot. KPP Grodzisk

45-letni Jan S. został zatrzymany przez grodziskich kryminalnych pod zarzutem rozboju. Ofiarą mężczyzny miał paść 21-latek w Milanówek. Podejrzany najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Kilka dni temu na policję dotarło zgłoszenie od poszkodowanego mieszkańca Milanówka. Z jego relacji wynikało, iż nocą został zaatakowany i pobity przez nieznanego napastnika, następnie sprawca zabrał telefon 21-latka i uciekł.

Policjanci rozpoczęli czynności mające na celu ustalenie osoby mogącej mieć związek z przestępstwem. Wkrótce funkcjonariusze wytypowali Jana S. W miejscu zamieszkania mężczyzny odnaleźli również skradziony telefon. Po zebraniu przez milanowskich policjantów materiałów i przeprowadzonych czynnościach dochodzeniowych, Jan S. usłyszał zarzut dokonania rozboju. Sąd przychylił się do wniosku funkcjonariuszy i prokuratora i zastosował wobec niego 2 miesiące aresztu.

Za to przestępstwo 45-latkowi grozi nawet 12 lat więzienia.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi