11 10 2017

44-latek z amfetaminą i marihuaną

11.10.2017, godz.: 12:15
44-latek z amfetaminą i marihuaną
Fot. KPP Grodzisk Maz.

Policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali 44-latka, który miał przy sobie 10 gramów narkotyków. Przy mężczyźnie znaleziono amfetaminę i marihuanę.

Po godz. 1.00 funkcjonariusze z Grodziska skontrolowali kierowcę siedzącego w jednym z zaparkowanych aut. Gdy podeszli do pojazdu zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie siedzącego w nim mężczyzny. Ten ewidentnie próbował coś przed nimi ukryć. Chwilę później okazało się, że 44-latek miał przy sobie kilka porcji amfetaminy i marihuany. Mężczyzna został zatrzymany.

Usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych i środków odurzających, ale że był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe, będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Dodaj Komentarz

  • fenix

    Piotrek….. ogarnij sie chlopie 🙂 rowny koleś jestes a wiecznie w guwno wdepniesz.

  • Franek Kimono

    Jak przyjmie wszystko na raz to ten wyrok zleci mu moment 🙂

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi