21 05 2018

Szykują się do budowy kanalizacji na Szczepkowskiego

21.05.2018, godz.: 11:54
Szykują się do budowy kanalizacji na Szczepkowskiego
fot. Pixabay

Milanówek zamierza wybudować kanalizację sanitarną w ulicach Szczepkowskiego i Dzierżanowskiego. Najpierw musi jednak uzyskać projekt wykonawczy dla tej inwestycji.

Opracowania stosownej dokumentacji dotyczy ogłoszony przetarg. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu kompletnej dokumentacji projektowej sieci kanalizacji sanitarnej w ulicach Szczepkowskiego oraz Dzierżanowskiego w systemie grawitacyjnym wraz z uzyskaniem zgłoszenia/pozwolenia na budowę.

Dokumentacja zawierać ma projekt budowlany, projekt wykonawczy, specyfikację techniczną inwestycji, kosztorys inwestorski, przedmiar robót.

Dokumentacja ma być gotowa do końca listopada tego roku.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi