12 10 2017

Kolejne wyłączenia wody na grodziskich ulicach

12.10.2017, godz.: 13:30
Kolejne wyłączenia wody na grodziskich ulicach
fot. Pixabay

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji intensyfikuje prace konserwacyjne przed zimą. Na najbliższe dni zaplanowano w związku z tym kilka wyłączeń wody w gminie. 

W najbliższą sobotę 14 października roboty w sieci wodociągowej zaplanowano w Opypach. Dopływ kranówki zostanie odcięty do posesji znajdujących się przy ul. Mazowieckiej od Sosnowej do numeru 188 włącznie. Woda nie popłynie tam planowo w godzinach od 8.00 do 15.00.

Kolejne wyłączenia zaplanowano na poniedziałek 16 października, tym razem w samym Grodzisku. Wyłączeniami objęte będą całe ulice Skłodowskiej-Curie i Kmicica oraz Kościelna. Kiedy dokładnie? W godzinach od 8.00 do 15.00.

Wodociągowcy nie wykluczają, że woda we wskazanych lokalizacjach popłynie szybciej, jeśli uda im się wcześniej wykonać prace.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi