13 11 2017

25-latek odpowie za znęcanie się nad rodziną

13.11.2017, godz.: 11:19
25-latek odpowie za znęcanie się nad rodziną
fot. Pixabay

Policja zatrzymała 25-letniego mieszkańca Milanówka pod zarzutem fizycznego i psychicznego znęcania się nad rodziną. Sylwestrowi G. g grozi teraz pięć lat więzienia.

Zaczęło się od zgłoszenia odebranego przez milanowskich policjantów. Wynikało z niego, że w jednej z rodzin dochodzi do przemocy domowej. Miał stosować 25-letni mężczyzna wobec rodziców oraz sióstr.

Dalsze ustalenia policjantów wskazały, że podczas ostatniej awantury Sylwester G. zniszczył wyposażenie domu, w którym mieszka wraz z rodziną. Policjanci zatrzymali 25-latka. Wtoku dlaszych czynności wyszło na jaw, iż mężczyzna od trzech lat wszczynał awantury po alkoholu, groził rodzicom i siostrze wyrządzeniem krzywdy, wyzywał, szarpał i popychał ich.

– Mężczyzna usłyszał zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad członkami swojej rodziny, Prokurator pozytywnie rozpatrzył wniosek funkcjonariuszy i zdecydował o zastosowaniu wobec 25-latka środków zapobiegawczych w postaci policyjnego dozoru i nakazu opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu – podała grodziska komenda powiatowa.

1

Dodaj Komentarz

  • Bohdan Knor

    …to jakies kpiny,to bandzior ktory zneca sie nad RODZICAMI i SIOSTRA ma dostac TYLKO 5-lat,w jakim czlowiek zyje kraju ????

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi