21 05 2019

22 czerwca otwarcie kąpieliska, dzień później zamknięcie basenu

21.05.2019, godz.: 15:28
22 czerwca otwarcie kąpieliska, dzień później zamknięcie basenu
fot. GrodziskNews

Dyrektor grodziskiego ośrodka sportu i rekreacji potwierdził w dzisiejszej rozmowie z nami datę uruchomienia kąpieliska na Stawach Walczewskiego. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami będzie ona skorelowana z terminem zamknięcia basenu na przerwę technologiczną.

O tym, że otwarcie kąpieliska planowane jest przy okazji weekendu, w którym powitamy kalendarzowe lato, pisaliśmy już w marcu. Dziś już wiadomo konkretnie: kąpielisko wystartuje 22 czerwca. – Szykujemy imprezę na powitanie lata z otwarciem plaży i kąpieliska. Następnego dnia rozpocznie się przerwa technologiczna na basenie – mówi nam Mariusz Smysło, dyrektor OSiR-u. – Chcemy tak to skoordynować, by mieszkańcy ani przez chwilę nie byli pozbawieni wodnych atrakcji – dodaje.

Jeśli chodzi o przerwę technologiczną, to – zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami – ma potrwać maksymalnie sześć tygodni. – Najbardziej czasochłonna będzie wymiana systemu wentylacji, którego poszczególne elementy będą składane na bieżąco. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, to otwarcie basenu będzie możliwe nawet wcześniej, jednak sześć tygodni to czas, jaki bezpiecznie dajemy sobie na wykonanie prac – wyjaśnia Mariusz Smysło.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi