08 04 2019

18-latka potrącona na pasach

08.04.2019, godz.: 13:51
18-latka potrącona na pasach
Fot. GrodziskNews.pl

W poniedziałkowe popołudnie samochód osobowy potrącił młodą kobietę na przejściu dla pieszych w Grodzisku.

Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia. – Około godz. 13.10 na przejściu dla pieszych przy Galerii Grodovej w Grodzisku 18-latka została potrącona przez samochód osobowy marki Daewoo Matiz. Na miejscu trwają czynności. Jest też udzielana pomoc medyczna poszkodowanej – mówi nam asp. Sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej w Grodzisku Mazowiecki.

Co konkretnie zaszło? – Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierowca matiza potrącił 18-latkę, kiedy kobieta znajdowała się na przejściu dla pieszych. Prawdopodobnie to on zostanie uznany za winowajcę zdarzenia – dodaje asp. sztab. Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi