12 10 2017

17-latek skradł biżuterię z mieszkania kolegi

12.10.2017, godz.: 19:01
17-latek skradł biżuterię z mieszkania kolegi
fot. Policja

Grodziscy policjanci zatrzymali 17-letniego  Krystiana K. pod zarzutem kradzieży. Młody mężczyzna odpowie za wyniesienie biżuterii wartej sześć tysięcy złotych z mieszkania kolegi. Nastolatek przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze.

Podczas czynności zmierzających do wyjaśnienia sprawy kradzieży biżuterii z jednego z grodziskich mieszkań policjanci wytypowali osobę, która mogła mieć związek z przestępstwem. Z ustaleń kryminalnych wynikało, że w dniu kradzieży syn właścicielki biżuterii zabranej z mieszkania przyszedł tam z kolegą – Krystianem K. Okazało się, że to właśnie 17-latek zabrał złotą biżuterię wycenioną na sześć tysięcy złotych.

Młody mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę. Tam funkcjonariusze na podstawie materiału dowodowego postawili mu zarzut kradzieży precjozów. Krystian K. przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

Za ten czyn kodeks karny przewiduje do pięciu lat pozbawienia wolności.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi