12 11 2014

Kolejne „Klimakterium”

12.11.2014, godz.: 11:07
Kolejne „Klimakterium”
fot. diak.manifo.com

Grodziskie Centrum Kultury zaprasza 24 listopada na drugą część znakomitej sztuki Elżbiety Jodłowskiej. „Klimakterium 2, czyli menopauzy szał” przedstawia dalsze losy Pameli, Maliny i Zosi.

Pierwsze klimakterium było olbrzymim sukcesem. Spektakl cieszył się olbrzymią popularnością, bilety rozchodziły się jak świeże bułeczki. Widzom tak spodobała się przezabawna historia o czterech „tygrysicach w menopauzie”, że dopominali się kolejnych części – chcieli koniecznie poznać dalsze losy bohaterek.

„Klimakterium 2 czyli menopauzy szał” przedstawia dalsze losy Maliny, Zosi i Pameli. Krychy nie będzie (w trakcie spektaklu wyjaśni się dlaczego), ale pojawi się za to Angela. Pretekstem do spotkania się bohaterek są urodziny Maliny w jej świeżo otwartym pubie.

Nowy spektakl Elżbiety Jodłowskiej pokazuje, że kobieta z problemami to temat niewyczerpany. Całkiem nowe zabawne piosenki, znakomita historia oraz świetna obsada gwarantują, że na „Klimakterium 2…” wszyscy będą się doskonale bawić.

Występują zamiennie:
Pamela: Elżbieta Jodłowska/ Małgorzata Duda/ Maria Winiarska

Malina: Anna Korcz/ Ewa Cichocka/ Joanna Jeżewska/ Elżbieta Jarosik/ Katarzyna Kozak

Zosia: Elżbieta Okupska/ Grażyna Zielińska/ Elżbieta Panas/ Ludmiła Warzecha/ Marzena Kipiel-Sztuka

Angela: Małgorzata Gadecka/ Renata Zarębska/ Anna Wojton/ Ewa Złotowska

„Klimakterium 2 czyli menopauzy szał” będzie można zobaczyć 24 listopada w grodziskim Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej 9. Zostaną wystawione dwa spektakle: o 17.00 i 20.30.

Bilety w cenie 90 zł są dostępne w kasie kina CK. Informacja pod numerem telefonu: 22 734 79 44.

autor:
0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi