08 11 2018

12 listopada Kolejami Mazowieckimi pojedziemy jak w dzień powszedni

08.11.2018, godz.: 19:25
12 listopada Kolejami Mazowieckimi pojedziemy jak w dzień powszedni
fot. Piotr Antos

Wiadomo już oficjalnie, że 12 listopada będzie dniem wolnym od pracy. Koleje w naszym regionie pojadą jednak zgodnie z rozkładem dnia powszedniego.

Już kilka dni temu Warszawska Kolej Dojazdowa podała, że jej pociągi w poniedziałek pojadą bez zmian świątecznych. Dziś podobną informację przekazały Koleje Mazowieckie, ale z drobną różnicą bodaj korzystną dla pasażerów.

– 12 listopada (poniedziałek), pociągi Kolei Mazowieckich będą kursowały jak w dzień powszedni. Tego dnia pasażerowie KM będą mogli korzystać z oferty bilet wycieczkowy – poinformował przewoźnik.

Przypomnijmy więc podstawie biletu wycieczkowego można korzystać z przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich w relacji do 200 km. Termin ważności biletu wycieczkowego „tam” lub „tam i z powrotem” (bez względu na odległość) wynosi jeden dzień. Podróż musi być ukończona do godz. 24.00 terminu ważności biletu

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi