05 02 2018

„10 sekretów Marylin Monroe” w Podkowie

05.02.2018, godz.: 07:37
„10 sekretów Marylin Monroe” w Podkowie
Fot. Youtube/COMTV.pl

23 lutego znana aktorka i piosenkarka Sonia Bohosiewicz wystąpi w sali widowiskowej przy ul. Świerkowej w Podkowie Leśnej. Artystka odsłoni „10 sekretów Marylin Monroe”.

Marylin Monroe to ikona popkultury lat 50. i 60., o której słyszał chyba każdy. American Film Institute umieścił ją na szóstym miejscu listy największych aktorek w historii. Zagrała wiele znakomitych ról, miała wiele talentów: czarowała wyglądem, tańcem, śpiewem i temperamentem.

Podkowiańskie Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich zaprasza na niezwykłe spotkanie z tą ikoną. Sekrety tej chyba najsłynniejszej blondynki świata opowie i wyśpiewa Sonia Bohosiewicz, która doskonale radzi sobie z aktorstwem, jak i śpiewem (rolą w „Excentrykach” u boku Macieja Stuhra zyskała  uznanie polskich jazzmanów).

Podczas występu usłyszymy utwory Marylin Monroe, Elli Fitzgerald, Franka Sinatry. Będą to m.in. takie utwory jak: „On the sunny side of the street”, „New York, New York”, „I’ve got you under my skin”, czy „I’m beginning to see the light”.

Koncert odbędzie się 23 lutego w sali widowiskowej przy ul. Świerkowej 1. Początek o godz. 19.00. Bilety w cenie 40 zł. Rezerwacje: mailto:anna.strzaska@ckiopodkowa.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi